دانستنیهای نجوم و اخترفیزیک

جبار تست ارائه درس ها و داده ها برای عملیات بازیابی Splashdown

by on بهمن.۲۸, ۱۳۹۲, under اخبار روز و ناسا, نجوم

orion_recovery_022014

اعضای تیم بهبود جبار در یک قایق کوچک در حال کار برای بازیابی نسخه آزمایشی از پوشش سرخ مایل به قرمز به جلو جبار از اقیانوس آرام
کاربران از کار تیم بازیابی جبار برای بازیابی نسخه آزمایشی از پوشش سرخ مایل به قرمز به جلو جبار ، یک پوسته محافظ است که متناسب با در ماژول خدمه ، از اقیانوس آرام در ۱۹ فوریه .

نسخه آزمایشی از فضاپیمای اوریون در داخل عرشه به خوبی از USS سن دیگو افسار .
نسخه آزمایشی از فضاپیمای اوریون در داخل عرشه به خوبی از USS سن دیگو قبل از تست، بین ناسا ودریایی ایالات متحده افسار . با خیال راحت پس از splashdown را جبار خانه، از آن خواهد شد را به عرشه و همچنین آب گرفتگی یدک کشیده و امن در گهواره ویژه قبل از آب زهکشی شده است .

اولین تست های مشترک کامل بین ناسا و نیروی دریایی ایالات متحده از روش های بازیابی جبار در سواحل کالیفرنیا پس از تیم مسائل را با خطوط حمل و نقل ایمن نسخه آزمایشی از جبار در داخل عرشه به خوبی از USS سن دیگو تجربه به حالت تعلیق درآمد .

آزمون ناسا و نیروی دریایی انجام شد برای آماده سازی برای بهبود جبار پس از آن پاشیده را در اقیانوس آرام در پایان از اولین پرواز فضایی آن ، اکتشاف پرواز آزمایشی – ۱ ، در ماه سپتامبر. تست اجازه می دهد تا تیم برای نشان دادن و ارزیابی فرآیندها، سخت افزار و پرسنل که برای عملیات بازیابی مورد نیاز برنامه ریزی شده بود .

خطوط قادر به حمایت از تنش ناشی از خدمه حرکت ماژول که توسط تلاطم موج در عرشه نیز از کشتی رانده شد. تیم نام کردن تست باقی مانده از هفته را اجازه می دهد تا مهندسان برای بررسی گام های بعدی .
چالشی به وجود آمد که نشان می دهد به همین دلیل مهم است که به موضوع جبار به آزمون در محیط های واقعی که فضاپیمای روبرو می شوند.

” حتی اگر تست نمی تواند از ما برنامه ریزی شده باشد ،برای مادرسی است که کمک خواهد کرد که ما بهتر آماده برای بازیابی جبار پس از آن سفر به بیش از ۳۶۰۰ مایل را به فضا می آید و به خانه یادگیری ، گفت:” بیل هیل، مشاور معاون وابسته مدیر برای توسعه سیستم های اکتشاف در مقر ناسا در واشنگتن است. “کار تست جبار ما انجام می دهیم کمک به ما در جهت ارسال انسان به اعماق فضا کار می کنند. “

تست اطلاعات مهم است که در حال استفاده می شود به منظور بهبود روش های بازیابی و سخت افزار قبل از اولین تست پرواز جبار این سقوط را فراهم کرده است . بسیاری از اهداف آزمون از جمله بهبود موفقیت آمیز خلیج جلو پوشش، چتر نجات و تظاهرات از هماهنگی لازم بین تیم های جانبی بالابر کشتی و ماموریت کنترل در هوستون انجام شد و قبل از آزمون باقی مانده خاموش نامیده می شدند .

جبار فضاپیمای جدید امریکا را که فضانوردان به مقصد هنوز توسط انسان کشف نشده ، از جمله یک سیارک و مریخ را است . این قابلیت بینتیجه ماندن در شرایط اضطراری خواهد داشت ، حفظ خدمه در طول سفر به فضا و ارائه امن ورود مجدد از اعماق فضا . در اکتشاف پرواز آزمایشی – ۱ ،فضاپیمای uncrewed پیش از بازگشت به زمین در سرعت و به سرعت به ۲۰،۰۰۰ مایل در ساعت و دمای بالای ۴۰۰۰ درجه فارنهایت برای ارزیابی سپر حرارتی فضاپیما و سیستم های دیگر سفر خواهند کرد ۱۵ برابر بیشتر از ایستگاه فضایی بین المللی .


Leave a Reply